Naše autovrakoviště Citroen prodává náhradní použité díly Citroen

V prodejně vrakoviště Citroen seženete všechny možné nové a použité díly Citroen ke svému automobilu. Auta značky Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Berlingo, značky C3 Picasso, automobily s označením CA Grand Picasso, Citroen XSARA, značkové vozy Citroen XSARA PICASSO, NEMO, Citroen 2CV, C15, C25, AX, BX, CX, Citroen Visa, Xantia, Citoen Saxo, Evasion, Citroen XM, Jumpy, ale také Citroen Jumper opatříme potřebnými součástmi, jež vám chybí. Na přehledných webových stránkách vrakoviště Citroen jsou srozumitelně uspořádány kategorie jako díly karosérie, třídy převodovky, motory, díly interiéru, díly motorů a příslušenství motorů, nápravy, podvozky pro vozy Citroen, sekce elektro součásti, chlazení, klima, topení. Nabízíme i pneumatiky, disky, avšak i sady nářadí a tažná zařízení. Námi nabízené použité díly Citroen jsou schopny provozu, se záruční dobou dva týdny na odzkoušení.

Zajímáte-li se o určité použité díly Citroen, charakterizujte přesně technické parametry o vašem voze. Přesné technické specifikování sháněného náhradního dílu zjednoduší vaše nakupování. Je třeba uvést typ vozu, obsah, VIN, datum výroby, druh paliva i kontaktní informace. Znamenité vrakoviště Citroen dopraví do dvou pracovních dní konkrétní vybrané použité díly Citroen. Objednávky distribuované po Praze doručujeme za sto padesát Kč, rovněž tolik stojí menší zásilky po celé ČR. Zásilky o váze nad jeden kilogram jsou distribuovány dle tabulkových sazebníků dopravních služeb, a to v řádech stokorun. Způsob dopravy a cena za přepravu jsou uvedeny na webu vrakoviště Citroen.

Značkové vrakoviště Citroen se orientuje nejen na použité díly Citroen, garantuje rovněž výkup havarovaných aut on-line. Můžete se s námi domluvit buď telefonicky, nebo použijte kontaktní formulář, vrakoviště Citroen si s vaším požadavkem poradí. Dokážeme vám vrak ocenit, tím ušetříte nemalou částku při nákupu dalšího vozu. Jakýkoliv výkup havarovaných aut vrakoviště Citroen je nikterak nedostižný při srovnání s ostatními vrakovišti aut.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Naše autovrakoviště Citroen prodává náhradní použité díly Citroen
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR