Příjemné ubytování v Kyjově vám poskytne penzion U Kulky

Kyjov – samotné srdce Slovácka – pořádá spoustu kulturních akcí a překypuje turistickými památkami, včetně nádherných přírodních scenerií, dobrého jídla a výborného vína. Pro rok 2015 je pak pro návštěvníky moravského Kyjova připravena spousta zajímavých kulturních akcí.

Folklór a kultura, sport a penzion Kyjov

Turisté zde mohou na nejstarším regionálním festivalu s názvem Slovácký rok přijít na chuť zdejší hudbě a tancům, zatančit si na cimbálovou muziku, navštívit výstavu Bohumila Hrabala nebo výstavu hraček „Hračky ze staré půdy“. Chystají se populární Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční slavnosti. Návštěvníkům Kyjova, kteří shání pohodlné ubytování Kyjov v příjemné atmosféře, doporučujeme Kyjov penzion U Kulky.

Za jídlo, výborné pití a příjemnou atmosféru ručí penzion Kyjov U Kulky stojící v samém centru Kyjova, penzion má kapacitu osmdesát míst a krom pohostinné, příjemné atmosféry skýtá rovněž skvělé zázemí pro cyklisty, rodiny i skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Budete příjemně překvapení příznivými cenami, kvalitní domácí stravou doplněnou o výborné moučníky nebo opékaná, grilovaná a uzená masa.

Kyjov a okolní cyklistické stezky

Zastánci o něco náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion má vhodnou polohu v centru Kyjova, takže si každý cyklista může zvolit podle náročnosti a délky stezku, která pro něj bude nejvíc vyhovující. Za návštěvu bezesporu stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Příjemné ubytování v Kyjově vám poskytne penzion U Kulky
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR