Český designový nábytek představuje skutečnou kvalitu

Omrzely vás omšelé sektorové soupravy populární v minulém století, nebo se vám pouze nelíbí nábytek z Ikey? Máme pro vás snadné řešení, jež představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Zde si můžete koupit moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, pohovky a čalouněná křesla, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční židle a stolky, lakovaný a masivní nábytek, dětské pokoje a bytové doplňky. Pravidelné akční slevy pak potěší každého zákazníka.

Kvalitní nábytek

Sortiment zahrnuje výhradně zboží od českých výrobců, kteří ruku v ruce s designéry vyrábějí originální nábytek. Rádi vám vyrobí také nábytek na míru speciálně pro vás. Stoly a židle jsou vyvedeny v masivu, ovšem i z materiálů, jako je lamino a dýha. Výstavní síní jsou unikátní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Polstrin Design a jejich sedací nábytek

Neobyčejné i střízlivější typologie, řada barevných provedení, variabilita a kombinace, to je sedací nábytek od Polstrin Design. Zaměříte-li se na jednotlivé díly souprav, zjistíte, že je lze vzájemně netradičně propojovat a kombinovat. Nevejde-li se vám vaše konkrétní sedací souprava do místnosti, není vůbec žádný problém navrhnout nábytek na míru. Vyberte si pouze kůži nebo textilii, a konkrétní sedací souprava bude potažena dle vašeho přání.

Jedinečný nábytek do ložnice

Ložnicový nábytek jako postele, noční stolky, komody, šatní skříně zhotovujeme z dýhy, lamina i masivu. Postele bývají potaženy koženkou, látkou, nebo kupříkladu kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který působí velmi elegantně, a nepůsobí „přeplácaně“.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Český designový nábytek představuje skutečnou kvalitu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR