Elegantní a vkusný nábytek na míru

Firma Nábytek Lupínková se začala věnovat prodeji kvalitního českého nábytku již v polovině devadesátých let. Nábytek Lupínková se za léta praxe vypracoval na firmu spojenou s kvalitou, jedinečností a cenovou dostupností. Nábytek Lupínková nabízí krom jiného pohovky, křesla, sedací soupravy, sektorový a kancelářský nábytek, obývací sektorové stěny, ložnice, jídelní soupravy i konferenční stolky. Doménou je nábytek na míru, který se lehce přizpůsobí každému klientovi.

Český nábytek na míru představuje všechny kousky nábytku, na které si jenom vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? Ložnicový nábytek můžete s postelemi zkombinovat tak, aby byl váš spánek dostatečný a řádně jste si odpočinuli. Židle a stoly jsou povětšinou vyrobené z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Pořídit si zde můžete sedací soupravy od nábytkářů PF Nábytek. Zájemce o designové české sedací soupravy na míru si z u nás vybere takové, jež lze libovolně přizpůsobovat a kombinovat. Sedací soupravy jsou potaženy jak textiliemi, tak luxusní hovězinou. Výběrem kvalitnějšího nábytku na míru máte navíc zaručeno, že vydrží ve výborném stavu po dlouhou dobu.

Výběr válendy či postele je jenom na klientovi, jenž má k dispozici spoustu rozmanitých designů a materiálů. Na výrobu nábytku se specializují hlavně známí čeští výrobci, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Například PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design lze variabilně potáhnout kůží, či látkou. Ložnicový nábytek od společnosti BMB může být z lamina, dýhy i masivu. Společnost Dřevotvar dělá postele z dýhy, Gazel ze smrkového dřeva a firma Maws se pyšní celočalouněnými postelemi.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Elegantní a vkusný nábytek na míru
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR