Každý domov zkrášlí originální a plně funkční zastínění, jako jsou římské rolety a další stínící prvky

Jedničkou na trhu s rozmanitými stínícími doplňky je společnost Invence.net. Montáž, dodej a servis veškerého zastínění je oborem působnosti moderní, rychle rostoucí společnosti, jež konstruuje různá klasická a moderní zastínění. Garance stoprocentní jakosti, nejvyšší trvanlivosti a zajímavý design jsou podpisem pod hodnotou zastínění od Invence.net – rolety Praha. Originální římské rolety, látkové rolety s potiskem i bez, dvojité rolety, anebo také bateriové rolety a nanorolety, ostatní rolety a rozmanité žaluzie do střešních oken realizuje Invence. net – rolety Praha v České republice a na Slovensku.

Jsme zaměřeni rovněž na svislé žaluzie a horizontální žaluzie, neotřelé dřevěné žaluzie, apartní garnýže, všelijaké závěsy a záclony, rozmanité markýzy, víceúčelové venkovní žaluzie, předokenní rolety, markýzy pro zimní zahrady, inovativní korbové markýzy. Prodáváme také moderní screenové a PVC rolety a účelné sítě proti hmyzu. Aplikujeme zastínění od vyhlášených tuzemských a zahraničních výrobců: Friegerio, Renson, Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, případně Bematech a Warema. Při realizaci zakázek spolupracujeme s bytovými návrháři, ale i projektanti a návrháři.

Námi prováděné práce jsou v komplexním rozsahu od A do Zet. Před výběrem zastínění se můžete s námi poradit, zastínění vám i zaměříme. Na vaše přání můžeme předložit vizualizaci a kalkulaci. Invence.net – rolety Praha zařídí jak dodávku, montáž, tak i záruční a pozáruční servis vybraného zastínění. Námi prodávaná zastínění mají většinou pětiletou dobu záruky. Široký sortiment zastínění je postupně rozšiřován o různé novinky. K novinkám dnes patří souprava textilií na plisé žaluzie, digitální potisk látkových rolet, japonských stěn, případně vertikálních žaluzií.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Každý domov zkrášlí originální a plně funkční zastínění, jako jsou římské rolety a další stínící prvky
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR