Kde koupit šetrná tepelná čerpadla?

Ekologicky šetrnou budoucnost v ohřevu teplé vody a ve vytápění vyjadřují dle skutečných odborníků výhodná tepelná čerpadla, a proto jsou upřednostňována před klasickými zdroji tepla. Základní zásady ekologicky šetrných tepelných čerpadel jsou protěžována u takových zařízení a strojů, jako jsou ledničky, mrazáky, klimatizace a některé typy vytápění. Finančně výhodná tepelná čerpadla použijí zhruba 70 procent energie z okolního prostředí, jež obsahuje velké množství tepla.

Ekologicky výhodná tepelná čerpadla principiálně pracují na využitkování ochlazující hmoty s nízkým bodem varu.  Chladivo se vypařuje při kontaktu s vnějším prostředím, poté dojde ke stlačení chladiva v plynném skupenství kompresorem, a tak je navýšena hodnota teploty pro vytápění, či pro ohřívání teplé vody. Teplo se v kondenzátoru předává topnému médiu, a proto opět zchladne a zkapalní. Chladicí materie se následně vrací do kompresoru a celý koloběh se opakuje.

K přírodě šetrné, úsporné tepelné čerpadlo vzduch voda pracuje na základech převedení tepla do topné kapaliny přes hydrobox, kde je nainstalován drobný elektrokotel. Při malých venkovních teplotách elektrokotel vypomáhá čerpadlu dosáhnout konkrétní teploty. I při venkovních teplotách minus patnáct stupňů Celsia jsou tepelná čerpadla vzduch voda schopny pracovat. Uvedená čerpadla se pyšní malými pořizovacími náklady a snadnou instalací. Kondenzační plynové kotle a tepelná čerpadla vzduch voda jsou efektivní investicí.

Specialisté ze společnosti IQ energy jsou schopni všem zájemcům poradit, jak obdržet státní podporu na snížení energetické náročnosti budov, a to neplacenými konzultacemi, živnostníky i veřejnou správu. V programu Zelená úsporám stát podepře desítkami miliard zateplení domů, na stavbu pasivních domů, vyměnění kotlů a jiné programy uspoření energie. Využijte poradenství energetických poradců, jelikož nešetrné vytápění je už minulostí.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde koupit šetrná tepelná čerpadla?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR