Kde seženete funkční krbová kamna a krby?

Současná doba upřednostňuje výstavbu zdrojů tepla, jako jsou kupříkladu krbová kamna, nebo moderní krby. Společnost AMAR Krby Morava je zaměřena na zpracování nákresu, vypočítá práci i materiál, bezplatně zpracuje 3D vizualizace pro jednotlivé zájemce o krby, případně o oblíbená krbová kamna, zahradní kamna, kachlová kamna i krbové vložky. Při nákresu a budování se počítají individuální tužby klienta, materiál a stavební plán objektu. Všechny krby a krbová kamna jsou originálními kusy projektovanými na míru.

Nárysy a stavby souprav pro krbové vložky s výměníkem, nádrží čerpadel, případně solárních systémů se daří uskutečňovat díky zkušenostem pracovníků firmy s dalšími odborníky. A tak se uvedené zdroje tepla stanou jak estetickou, tak ekologicky výhodnou a rentabilní součástí jakéhokoliv domu. Zvláštností jsou rovněž akumulační krby.

Uváděná krbová kamna si získávají na popularitě díky svým tepelně-izolačním vlastnostem a eleganci, avšak i díky snadné montáži bez komplikovaných stavebních úprav. Pestrá paleta zdrojů tepla pojímá výkonná krbová kamna, stále oblíbená rustikální krbová kamna i módní kachlová krbová kamna. Při vybírání kamen se nebojte poradit s našimi specialisty, odpadne vám tím starost s výpočtem tepelné ztráty budovy, či stavebním plánem a hlavně parametry komínu. Firma zajistí i montáž.

Vaše krbová vložka s výměníkem se dá sloučit s vestavěným topným systémem v budově, ale i s podlahovým topením, sjednotit s akumulační nádrží, bojlerem nebo vytápěním v dílčí místnosti. Bohatá nabídka zahrnuje hodně druhů prosklení a rozměrů těchto tepelných zdrojů, díky tomu se vaše krbová vložka s výměníkem na teplou vodu stane estetickou součástí domu. Váš výběr zjednoduší uvedené technické záznamy a dispozice objektu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kde seženete funkční krbová kamna a krby?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR