Kupte si zahradní gril, krb nebo udírnu, nebudete litovat

Zahradní krby, udírny nebo grily zcela určitě patří mezi doplňky, které si najdou své místo na zahradě nebo dvorku každého rodinného domu. Také během vlahých letních večerů rádi trávíte čas se svými přáteli či rodinou u dobrého jídla a rozpáleného grilu? Právě teď je jedinečný okamžik k jeho pořízení. Přece jen, zahradní krby i zahradní grily je třeba pořizovat na začátku sezóny.

Zahradní krby Věříš

Prodejem a samotnou výrobou nejen zahradních krbů se pak specializuje třeba spol. Zahradní krby Věříš, která má už patnáctiletou tradici. Zahradní krby vyrábí tato firma v několika různých provedeních. Vždy jde o víceúčelový krb, jehož nedílnou součástí je také domácí udírna. Všechny krby splňují vysoké standarty kvality a sestavují se z vápenopískových cihel, které se hodí do každé zahrady. Je si pak možné vybrat ze 6 druhů krbů. U všech modelů je pak samozřejmostí dlouhá životnost a jedinečný design.

Krb, gril nebo třeba udírna?

Někdy bývá složité se rozhodnout, co si přesně vybrat. Pokud nemáte na zahradě moc místa, je často lepší zvolit skladné zahradní grily než zahradní krby. Zahradní grily mají v této době obrovskou výhodu nejenom v menších rozměrech, ale rovněž v možnosti snadného přemisťování. Jestliže tedy nemáte pergolu nebo altán, kde byste rádi měli umístěný krb, je lepší zvolit gril. Ten pak využijete tam, kde jej budete potřebovat.

Zahradní krby Věříš pak také vyrábí jak samostatné udírny, tak i takové, které jsou přímo součástí krbu. Krb s udírnou je opravdu šikovnou záležitostí, protože jej můžete využít nejen k okamžité přípravě masa, zeleniny či ryb, ale lze si připravit také vlastní výborné uzené maso.

Praktická je pak rovněž vzorková prodejna v Lovčicích u Chlumce nad Cidlinou. Pokud byste si nevěděly rady, právě zde vám rádi poradí.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kupte si zahradní gril, krb nebo udírnu, nebudete litovat
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR