Nízkoenergetické domy na klíč patří k nejšetrnějším variantám bydlení

Bydlení ve vlastním domě nebo bytě je snem téměř každého z nás. Jestliže máte i vy sami představu o koupi nebo stavbě domu na klíč, my vám pomůžeme ji zrealizovat. Naše firma totiž může hrdě prohlásit, že naši práci ocenila již celá řada spokojených zájemců o kvalitní bydlení. Naší specializací jsou pak domy na klíč a nízkoenergetické domy. Pro naši společnost je stavba domu zejména výstavbou spokojeného domova.

Stavíme domy s nízkou energetickou náročností

Při výstavbě lze využít výhody zděných staveb a dřevostaveb. Užíváme technologii z betonových skořepinových tvárnic nebo z cihelného a pórobetonového zdiva. Samotná stavba domu je pak spojením pevnosti a stability s nízkou energetickou náročností. Jestliže si chcete domeček postavit sami, vyberte si z nabízených typologií a my vám pomůžeme s odborným založením stavby, základové desky, zdiva, zastřešení a rovněž je vám možné poskytnout stavební dozor.

Domy na klíč spolehlivě a rychle

Z rozsáhlé nabídky společnosti Domky CZ si zvolíte dům podle svých přání a poté jen sledujte, jak výstavba vašeho domku probíhá. Domy na klíč předáváme novým majitelům po smluvně podložených dohodách o termínu a ceně. Nabídka zahrnuje mnoho různých variant nízkoenergetických domů, kde si můžete vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Respektujeme veškerá přání.

Nízkoenergetické domy – garance vaší bezpečné budoucnosti

Populární jsou nízkoenergetické domy především díky svým nízkým nákladům na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky poměrně krátké časové lhůtě, která je potřeba pro stavbu. Nespornou předností těchto domů je především jejich energetická nenáročnost, která je patrná už při prvním vyúčtování. Naše nízkoenergetické domy stavíme v mnoha různých variantách, které ladí s okolím.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nízkoenergetické domy na klíč patří k nejšetrnějším variantám bydlení
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR