Sháníte sedací soupravu? Vyzkoušejte e-shop sedaci-soupravy-lupinkova.cz!

Sedací soupravy pro nás v současnosti představují doslova odpočinkový ráj, jehož devízou je pohodlí. Naše sedací soupravy jsou kombinací luxusu, pohodlí, praktické funkce a estetiky v jednom. Sháníte novou sedací soupravu a rádi byste něco výjimečného. Neostýchejte se obrátit na nás. Námi nabízený nábytek vyrábějí ti nejlepší řemeslníci s dlouhouletými zkušenostmi.

Luxusní kožené soupravy

Reprezentativní, luxusní kožené sedací soupravy z našeho širokého sortimentu jsou povětšinou potaženy kůží. Můžete si vybrat z mnoha barevných typologií, stejně jako je možnost danou sedací soupravu sestavit podle rozměrů místnosti. Mimo jiného vyrábíme luxusní kožené sedací soupravy na míru, které se mnohde nacházejí v reprezentačních sálech, ale jsou také umístěné v přijímacích halách a hotelových atriích. Značky Polstrin Design a PF Nábytek jsou symbolem pro českou kvalitu a dobrého českého jména.

Moderní soupravy

Rozsáhlý výběr sedacích souprav rozhodně potěší každého designéra, může ovšem být obtížným oříškem pro ty, kteří si beztak dlouho vybírají tu pravou sedací soupravu. Samotný výběr moderní sedací soupravy vám ulehčíme buď na našich internetových stránkách, kde si soupravu vyberete dle svých potřeb, nebo rovnou v naší prodejně. Moderní sedací soupravy od nás jsou vyrobeny z masivu a lamalových roštů, zahrnují moderní sedací soupravy rohové, kožené i čalouněné.

Rozkládací soupravy

Nabízíme také polohovací a rozkládací sedací soupravy. Polohovací a rozkládací sedací soupravy jsou vhodné do menších bytů, do obýváků nebo pokojů pro hosty. Bezesporu by se rozkládací sedací soupravy hodily také do kanceláří pro odpočinutí po náročné práci.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Sháníte sedací soupravu? Vyzkoušejte e-shop sedaci-soupravy-lupinkova.cz!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR