Provádíme revize hromosvodů a revize elektrospotřebičů snadno a rychle

Bezpečným, spolehlivým a jednoduše dostupným partnerem, který ve vašem objektu, firmě, administrativní budově či třeba výrobní hale zajistí revize hromosvodů a revize elektrospotřebičů, je spol. Elektro Revize Praha. Společnost Revize Elektro Praha realizuje všechny revize elektroinstalace v Praze, ale rovněž celé ČR s použitím nejmodernějších technologií.

Na Revize Elektro Praha se můžete vždy spolehnout

Revize Elektro Praha měří všechna zařízení vysokého a velmi vysokého napěstí, provádí opravy a montáže na rozvodnách 22kV, 110 kV, 220 kV, 400 kV, kde provádí rovněž elektrorevize. Firma pak realizuje rovněž montáže, elektrorevize či opravy vypínačů AEG(ALTSOM)S1 – 123 kV a 245 kV, vypínačů ALSTOM GL 31/312F1, rozvaděčů GMA – izolovaných plynem SF6 a vypínačů ALSTOMHVX 22 kV – izolovaných vákuem. Dále nabízíme rovněž plnění přístrojů plynem a měření velmi malých přechodových odporů a spínacích časů.

Revize elektrospotřebičů jsou povinné

Zákonem uložená povinnost provádět pravidelné revize elektrospotřebičů je třeba hlavně kvůli bezpečnosti práce, zdraví a ochraně zaměstnanců. Zaměstnavatel má totiž povinnost nechat provést revize elektrospotřebičů a rovněž revize hromosvodů. Firma revize-elektro-praha.cz se navíc pří provádění revize elektrospotřebičů a revize hromosvodů zavazuje k ozkoušení, oštítkování a také přeměrení. Hodnoty jsou pak zaznamenávány do revizních karet.

I hromosvody potřebují revizi

Blesk je rizikem pro občany, zařízení, stavby, instalace i inženýrské sítě, a přesně kvůli tomu se jako účinná ochrana instalují hromosvody. Právě revize hromosvodů je dalším ochranným činitelem. Při instalaci nového hromosvodu se provádějí takzvané výchozí revize. Periodické revize hromosvodů jsou prováděny každé čtyři roky a po havárii jsou nutné mimořádné revize hromosvodů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Provádíme revize hromosvodů a revize elektrospotřebičů snadno a rychle
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR