Chystáte rekonstrukci koupelny? Pak nezapomeňte na výběr kvalitních obkladů a dlažeb!

Zařizujete si svou koupelnu nebo rekonstruujete tu starou? V takovém případě zcela jistě sháníte vhodné obklady, které by jí slušely a vám se zamlouvaly. Na trhu je dnes k dispozici celá škála barev, úprav i tvarů. Zatímco dříve se velké oblibě těšily světle modré, růžové nebo i oranžové koupelny, dnes jsou oblíbené koupelny v hnědém, pískovém a zejména šedém odstínu. S těmito barvami dostane vaše koupelna přirozený vzhled, takže se vám zde bude skvěle relaxovat.

Výběr obkladů a dlažeb

Všechny obklady a dlažby by měly být sladěné. Je tedy vhodné nejdříve si připravit návrh koupelny a podle něj si až obklady a dlažby vybírat. Dnešní obklady a dlažby do koupelny splňují nároky nejšpičkovější kvality, vysoké odolnosti, praktičnosti a rovněž moderního designu. Nabídka je pak dostupná i online a zahrnuje množství atraktivních výrobků. A jestliže už máte jasnou představu o své koupelně, možná váš názor změníte a dáte přednost úplně jinému provedení.

Kvalitní obklady a dlažby by měly vyhovovat vašim nejnáročnějším požadavkům. Základem je například hrubý povrch dlažby, který zabrání případnému sklouznutí a na který můžete postavit sprchový kout. Na trhu je dlažba poskytována mnoho výrobci, kteří zboží rozdělují do tak zvaných produktových řad. V nich lze vybírat tradiční i designově propracované dlažby. Každá odpovídá jiným nárokům a za každou rovněž zaplatíte jinou částku.

Dokonalá souhra materiálů a barev

Originální obklady a dlažby lze zakoupit v obchodě levneobklady.eu, kde je k dostání široký sortiment výrobků. Naleznete zde rovněž koupelnový nábytek. Společně se sanitární keramikou představuje základ každé koupelny. Moderní koupelnový nábytek je nejčastěji bílý nebo v imitaci dřeva. Nabídka však nezapomíná ani na netradiční kousky nábytku. Nejčastější jsou pak koupelnové a zrcadlové skříňky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Chystáte rekonstrukci koupelny? Pak nezapomeňte na výběr kvalitních obkladů a dlažeb!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR