Jak z ošumělé koupelny vytvořit majestátní koupelnu

Dnes už naštěstí nejsou tuzemské koupelny tvořeny pověstným umakartovým jádrem. Avšak i zděné koupelny postupně zestárnou, a tak by mnohé potřebovaly získat nový stimul. Není však nutná absolutní rekonstrukce. Dostatečná často bývá náhrada jednoho nebo dvou dílů v koupelně. Lidé většinou obnovují součásti jako koupelnová zrcadla, zašlé vodovodní baterie a omšelou sanitární keramiku.

Současná sanitární keramika s důrazem na detail

Ve většině koupelen tvoří základ vana a umyvadlo. Rovněž bidety a klozety se stávají žádaným artiklem pro mnohé zákazníky. Mnohá sanitární keramika totiž nepůsobí tak opotřebovaně jako jiné staré části koupelny, avšak i umyvadla mohou vyjít z módy. Jestli chcete opravdovou trendy koupelnu, sanitární keramika a další koupelnové díly by měly být rovněž moderní.

Všechna koupelnová zrcadla si zaslouží jednou vyměnit

Náklady na koupelnová zrcadla nerostou do astronomických rozměrů. Přitom koupelnová zrcadla jsou podstatným prvkem mnohé koupelny. Vycíděné zrcadlo rozesměje každý nový den, ale nedokáže jej pokazit. Hledíme-li po ránu do nemoderního, omšelého, navíc oprýskaného zrcadla, lepší náladu nám to asi nevykouzlí bez ohledu na to, na koho jsme se v zrcadle podívali.

Zvolte si jednoduše trendy vodovodní baterie

Přemýšlíme-li o sortimentu, vodovodní baterie by musely zvítězit. Při volbě vodovodní baterie si můžete donekonečna vybírat tu, jaká vám přijde nejhezčí a současně se bude hodit do vaší koupelny. Pamatujte, že nová vodovodní baterie umí perfektně vyzdvihnout umyvadlo nebo vanu zářící čistotou, stejně tak umí konečný dojem pokazit.

Kde se dá sehnat koupelnové vybavení?

V dnešní době si na internetu můžete pořídit také komponenty do koupelny. To vás nenapadlo? Navštívíte-li stránky e-shopu Lux-aqua.cz, jasný důkaz budete mít před očima. Přehledné třídění zboží zaručí, že velmi snadno objevíte to, po čem pátráte.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Jak z ošumělé koupelny vytvořit majestátní koupelnu
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR