Kosmetika z přírody, ekologicky šetrné výrobky i domácí spotřebiče v jenom internetovém obchodě

Vk-nature.cz je e-shop pro všechny hospodyně, která přemýšlí ekologicky, úsporně i efektivně. K dostání je kosmetika z přírodních zdrojů, spotřebiče a ekologické výrobky. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, dekorací i doplňků do bytu, spotřebičů a domácích potřeb je spol. Dedra. Zdravou výživu ve stylu ajurvédy pak reprezentuje DNM. Na produkty z houby Reishi se pak zaměřuje DXN. Společnost ENERGY je dodavatelem přírodních bioinformačních produktů. Nabídka zahrnuje také vitaminy Calivita, hřejivé polštářky Pecičky, nebo třeba magnetické šperky Energetix.

Na ekologické drogistické zboží se pak specializuje firma Dedra. Kosmetika je prostá chemických látek, splňuje náročná kritéria a přísné evropské atesty. Produkty společnosti Dedra jsou vhodné pro spotřebitele trpící alergickými alergiemi. Jelikož je pro Dedru důležitý zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Potřeby pro domácnost reprezentují třeba přípravky na obuv, podlahy nebo třeba kůži. K dostání je i autokosmetika a čisticí prostředky na koberce a skla, osvěžovače vzduchu a textilií.

V sekci určené pro zahradu a dům najdete řadu výrobků pro domácnost: textil, dekorace, koberce, hodiny, dekorativní vázy, domácí spotřebiče a budíky. K dispozici je zákazníkům také nízkootáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Zapomenout nesmíme ani na multufunkční varné a tlakové centrum Combivar. Tento spotřebič vám v kuchyni nahradí až neuvěřitelných 16 spotřebičů. Do vaší domácnosti se vám může hodit i multifunkční robot Varmix.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kosmetika z přírody, ekologicky šetrné výrobky i domácí spotřebiče v jenom internetovém obchodě
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR