Kvalitní postele do vaší ložnice

Každá ložnice by měla představovat místo pro odpočinek, zasloužený oddech a rovněž jako hnízdečko lásky. Vytvořte si takové místo u vás doma i vy! Ať budete chtít postele na míru, postele z masivu, čalouněné postele či elegantní ložnicový nábytek, vždy při jeho výrobě budeme myslet především na vaše pohodlí, zdraví a spánek.

Pořiďte si postel na míru

Sestavíme vám postele na míru dle konkrétního zadání. Ložnice na míru představují postele, nábytek, čalounění i kvalitní dveře. Při výrobě využíváme dřevo a dýhu, která může být uspořádána v originální obrazce, nebo do vlisovaných listů. Věnujeme se rovněž dekoracím na míru, které umíme i podsvítit. Nová ložnice se tak stane nejzajímavější místností.

Čalouněné postele pro vaše zdraví

Pokud si do své ložnice přejete skutečně pořádnou postel, svěřte se do našich rukou. Firma nabízí také sedací soupravy a čalouněné postele. Čalounění je umně zasazeno do bukové kostry z korpusem vyrobeného na přání jednotlivých klientů. Propracovanost čalouněného nábytku potrhují především soupravy Mondo, Elano, Afrodité, Dafné a spousta dalších. Kvalitní zpracování a originální design dělají z čalouněné postele unikátní nábytkářský skvost.

Vydatný spánek s postelemi z masivu

Prakticky každý, kdo si koupí postel, očekává, že se bude vyznačovat vlastnostmi, jako pohodlnost, elegance a hlavně dlouhá životnost. Ideálním řešením jsou tak postele z masivu. Při výrobě postelí je používáno bukové dřevo, které se může pyšnit dlouhou životností. Takové postele z masivu mají robustní konstrukci a klasické rovné linie. Masivní rám je držen profilovou střednicí, které již není třeba.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kvalitní postele do vaší ložnice
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR