Mrkám na drát. Na jednom místě jsem našel rady jak zvětšit penis i se potěšit umělou vagínou Fleshlight. Jako bonus – v češtině!

Toužil jsem po nějakém erotickém zpestření pro manželku. Co to povídám, aby to bavilo oba. Aby náš sex získal jinou dimenzi. I když se pořád hodně milujeme, ale sexuální život byl poslední dobou pořád stejný. Ani jednomu z nás už sex nevyhovoval tak, jak by opravdu měl. Jenže hledat tu pravou inspiraci v různých sexshopech je zdlouhavé, ještě když jsem ani zbla navěděl, co vlastně bych chtěl. Pak mě ale udivilo, že jsem našel sexshop, kde se nachází databáze s články o tom, jak se používají erotické pomůcky. V tomhle sexshopu je v sekci ‘Inspirujte se’ obrovské množství testů erotických hraček, prádla a jiných neokoukaných věcí, jež se můžou používat pro zpestření společného intimního života.

Všichni tam popisují, co všechno se dá dělat s erotickými hračkami pro procítěný sex, jak rozmanité jsou různé erotické pomůcky, erotické prádlo anebo různé vybrátory. Na webu naleznete, jaké vlastnosti mají různé vibrátory, které se nedoporučují, apod. Můžu jen doporučit, je to skvělý zdroj informací s tématikou hezčího milování. Hodně dní mi trvalo, než jsem všechny informace pobral. Večery trávíme se ženou u webu, díky tomu jsme našemu milování znovu dodali šťávu. Při tom jsem narazil na kategorii Pořádná masturbace, kde jsou inspirace – kupodivu – na sex, a to i bez partnerky.

Byl jsem navím omráčen faktem, že tam prodává sympatická slečna. Její psaní je IMHO trochu slabší, nápady má humorné. Dejme tomu rady jak zvětšit penis. Samozřejmě se má co ohánět, aby jí sexshop prosperoval, ale dá vám k tomu také cenné rady! Nápadité vibrátory, anální kolíky, populární kovové erotické pomůcky, originální sady pout, originální sady návleků a kroužků – dost tomu rozumí, asi to mají s přítelem ozkoušené. Dokonce píše, jak zkusila sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight . Co dodat – takovou bych chtěl taky doma.

Takže jsem vám popsal nejlepší web s erotickými pomůckami a o sexu vůbec, jaký jsem nalezl.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Mrkám na drát. Na jednom místě jsem našel rady jak zvětšit penis i se potěšit umělou vagínou Fleshlight. Jako bonus – v češtině!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR