Není nutné cestovat do lázní, stačí pravidelně používat produkty jako sůl z mrtvého moře, jednorázový rašelinový obklad a nahřívací polštářek

V zemích bez moře není snadné zachovat si svůj dýchací systém, kožní a pohybový systém ve stejném stavu, jakým se pyšní obyvatelé přímořských nebo horských oblastí. Málokomu se poštěstí několikrát za rok navštívit lázně. Společnost Velba.cz přichází s nápadem pro každého, kam patří bylinné a minerální výrobky.

Prospěšná sůl z mrtvého moře bez chemických přísad pro lázeňství i kosmetiku

Koupelová přírodní sůl z mrtvého moře je nepřekonatelná. Díky přirozenému vypařování mořské vody a následné krystalizaci obsažené soli se dostává uzdravující sůl z mrtvého moře. Obsažené minerální soli se prosuší, nechtěné směsice bahna a písku se pak vytřídí. Opravdová sůl z mrtvého moře je bílá a sypká, dále se využívá se v kosmetice, lázeňství i lékařství.

Přírodní nahřívací polštářek proti všem nezvaným bolestem na těle i duši

Nahřívací polštářek nebo-li bylinný termofor, se zeleným čajem, levandulí, či mátou, litseou cubeou proti únavě, citrusy pro povzbuzení, s voňavou citronovou trávou i dětský nahřívací polštářek pomáhají od bolestí, nepěkným bolestem svalů, kloubů i páteře, stoprocentně uklidní roztěkanou mysl, bolavou duši i celé tělo. Dle instrukcí uzdravující nahřívací polštářek nejprve nahřejeme v mikrovlnné troubě a pak jej položíme na konkrétní oblast, pro niž je určen. Zároveň se současně do vzduchu uvolňují obsažené silice, a tím příjemně ovlivňují rovněž ostatní smyslové orgány. Blahodárný nahřívací polštářek si jistě nalezne své praktické místo jak v domácím prostředí, tak například v relaxačním centru.

Prostou bahenní lázeň určitě zastíní léčivý a účinný jednorázový rašelinový obklad

Uzdravující tepelnou terapii, při níž se sníží napětí ve svalu, detoxikaci orgánů a uvolnění celého organismu, nesporně podporuje jednorázový rašelinový obklad. Každý jednorázový rašelinový obklad v sobě obsahuje huminové a fulvo kyseliny, které se díky působení nosiče tepla perfektně uvolňují a spolehlivě pracují proti nepříjemným bolestem kloubů a svalů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Není nutné cestovat do lázní, stačí pravidelně používat produkty jako sůl z mrtvého moře, jednorázový rašelinový obklad a nahřívací polštářek
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR