Pěkné koupelny na míru, obklady nebo třeba koupelnový nábytek můžete pořídit na Kbkoupelny.cz

Sortiment Kbkoupelny.cz obsahující baterie, dlažbu, obklady, koupelnový nábytek, osvětlení, zrcadla, umyvadla, vany, toalety, dále sprchové kouty s příslušenstvím, tmely, ventilátory, otopná tělesa, barvy, instalační materiál, doplňky do koupelen nebo například LED osvětlení seženete na internetu v e-shopu Kbkoupelny.cz. Nikoliv jen levné koupelny jsou díky své příjemné ceně a ucelené nabídce dostupné každému zájemci. Veškeré výrobky jsou poskytovány se slevou až 20 %, dále nabízíme další slevové akce pro firmy i velkoodběratele. Snažíme se také podporovat výrobce zařizovacích předmětů z tuzemska.

Výbava koupelny nikdy nebyla tak jednoduchá a hospodárná. Při výběru koupelnového zboží, sanity a koupelnového nábytku doporučujeme výrobky, které jsou dostupné na skladě, od osmi do osmačtyřiceti hodin, že si za dopravu a vše s tím spojené účtujeme pouhých 160,-Kč. Platba za objednané zboží je pak prováděna formou dobírky při převzetí. Zboží je nabízeno se záruční lhůtou v rozsahu obecně platných pravidel tak, jak stojí na faktuře nebo v záručním listě. Bezplatně pak odstraníme všechny závady.

Nabídka obsahující dlažby a obklady je velmi rozsáhlá. K dostání jsou klasické koupelnové obklady a dlažba už od 63 korun do 2995 Kč. K dostání tak máte spoustu keramických obkladů, z nichž si vybere opravdu každý zákazník. Náš koupelnový nábytek představují nápadité výrobky, které jsou ideální do všech koupelen. Pořídit si můžete trendy barevné i retro dřevěné skříňky, které oživí i vaši koupelnu. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Šetřit koupelnový prostor skvěle umí kupříkladu desky pod umyvadlo. Nabízený koupelnový nábytek, či obklady můžete sladit se sanitou, které máme rovněž skladem.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Pěkné koupelny na míru, obklady nebo třeba koupelnový nábytek můžete pořídit na Kbkoupelny.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR