V obchodě Pasti.cz seženete spolehlivé přípravky na škůdce, jako jsou štěnice, slimák nebo mravenec a další

V internetovém obchodě Pasti.cz seženete funkční prostředky pro vypuzení a zahubení nezvaných škůdců z rodinných domů, bytů, ze zahrad a hospodářství. Prostředky zabírají na krtky, hlodavce, šváby, rusy, rybenky. Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, vlezlé štěnice a hmyz jsou navždy zahubeni, anebo zapuzeni spolehlivě účinnými prostředky z prodejny Pasti.cz. Pestrý sortiment prodejny zahrnuje klece na odchyt zvířat, spolehlivě účinné pastičky na myši, dotěrné krtky, nepříjemné potkany, hryzce, funkční spreje na kuny a důležité elektronické plašiče ptáků a zvířat. V obchodě jsou k mání i funkční jedové stanice, prospěšné odpuzovače zvířat proti ničení stromů, rozmanité prostředky na plevel, rozličné dýmovnice proti krtkům. Avšak bohatá nabídka e-shopu Pasti.cz zahrnuje rovněž i rozmanité travní směsi, využitelné substráty a hnojiva, či urychlovače kompostu. Internetový obchod Pasti.cz se od nynějška stane nedílnou součástí života každého pěstitele, na poli a zahradě již zavládne klid.

Hubící prostředky na štěnice mají rozmanitý charakter. A proto si můžete pořídit například akční set na štěnice, do kterého patří postřik spolu s odchytovými pastmi. Postřik po aplikaci účinkuje dlouhodobě, štěnice likviduje po dobu sedmi dnů. Úplně zlikvidovat štěnice můžeme díky sprejům, roztokům, prospěšné jsou i dýmovnice. I mravenec je nepřítelem v budově, ale také na zahrádce. Na maličké mravence rovněž zabírají nástrahy, spreje, gely na mravence, avšak také biologické granuláty. Na některý hmyz působí prostředky na mravence.

Ojedinělou součástí zahrady je vlezlý slimák. Dotěrný slimák je úhlavním nepřítelem všech hospodářů. Přípravek Ferramol se stal oblíbeným prostředkem proti slimákům. Přípravek Ferramol je hlavně účinný, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. Dalším z řady přípravků proti slimákům je biologický prostředek Nemaslug, jehož hlavní součástí jsou živé organismy, jež slimáky plošně a po dlouhou dobu hubí. Produkt Nemaslug je použitelný v hospodářské půdě, zahradách se zeleninou, rovněž i ve sklenících a veřejně přístupných místech.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - V obchodě Pasti.cz seženete spolehlivé přípravky na škůdce, jako jsou štěnice, slimák nebo mravenec a další
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR