Která restaurace s dětským koutkem si zaslouží jedničku s hvězdičkou?

Při zjišťování dobré restaurace s dětským koutkem Praha, jež se soustředí také na speciality české kuchyně a rauty, nezapomeňte navštívit Pivovarský dvůr v Chýni. Pro rodiče a jejich malé rošťáky jsou nachystány jak speciality české kuchyně, tak dětské menu a současně zábavný dětský program. Renomovaná restaurace s dětským koutkem Praha ví o potřebě nerušeného stolování rodičů, kteří můžou děti zanechat v dětském koutku. Pohádková babička za dětmi přijíždí do Pivovarského dvora Chýně, práce je zde dost i pro zručné animátory, kteří umí děti zabavit tak, aby pro ně návštěva restaurace s dětským koutkem Praha nebyla pouhým obědem u stolu, ale byla současně i nezapomenutelným zážitkem.

Aby byl výčet aktivit pivovarského dvora úplný, pořádají se zde pracovní mítinky, rodinných oslav i svatebních veselic. Veškeré rauty jsou s občerstvením, které obsahuje výtečné lahůdky a laskominy, rovněž také speciality české kuchyně, ale také králičí špíz, výborný lesácký hovězí steak, anebo vyhlášená pečená vepřová kolena a vepřová žebra. Smažený kapr, candát nebo pstruh na grilu se smějí z jídelního lístku na milovníky ryb. Absolutními gurmánskými jedničkami, které jsou pýchou šéfkuchaře, jsou nepřekonatelný krůtí steak připravovaný s bylinkovým máslem, excelentní kuřecí prsa dělaná na brusinkách, výborné kuřecí filety na žampionech, prvotřídní pivovarské kuře a plněná kuřecí prsíčka. Pro rauty se chystá i individuální jídelníček, všechno podle přání a chutí objednavatelů.

Speciality české kuchyně se promítají i do běžného poledního menu. Dnešní menu obsahuje třeba polévku s játrovými knedlíčky, gulášovou polévku, výtečnou zeleninovou polívku s bylinkovým kapáním, populárního vepřového španělského ptáčka, vepřový řízek anebo kuřecí kousky na paprice.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Která restaurace s dětským koutkem si zaslouží jedničku s hvězdičkou?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR