Kdo spolehlivě zajišťuje hodnověrné hlídání dětí? Naše soukromá školka v Praze

Doma máte malé ratolesti, vy sama byste ráda vyměnila mateřskou dovolenou za práci, na vaše děti už se těší soukromé školky Praha. Pokud se vám klasická školka nelíbí, nebo vaše dítě nechtějí přijmout (třeba kvůli bydlišti, neboť státem řízená předškolní zařízení berou nejdříve lokální děcka, tím se kvóta velmi rychle naplní), k výchově a hlídání dětí jsou určeny naše soukromé školky Praha.

Náležité hlídání dětí zajistí privátní školka v Praze

Mezi oblíbené mateřské školy v ČŘ se zařadily soukromé školky Praha – Pro Family, s. r. o., jež mají školky po celé Praze. Dokonce byly soukromé školky Praha ocenněny nejpřísnějším hodnocením školních inspektorů v roce 2014. Což není jediným kritériem, co by ve vás mohlo vzbudit nadšení pro fakt, aby zrovna vaše děti začaly chodit do soukromé školky Praha. V prakticky situovaných šesti pražských soukromých školkách Pro Family si snadno vyberete právě tu, která je od vás nedaleko.

Kolik se platí v soukromé školce a za co?

Jestliže zvolíte soukromou školku, samozřejmostí bude placení školného, které vás při šesti hodinách denně vyjde přibližně na 6 100 Kč měsíčně. Účtuje se přesně strávený čas dítěte v MŠ, a proto když vám potomek ochoří, za absenci děcka nebudete muset nic platit. Tato částka je finální a obsahuje jak stravování, tak kroužky, kterých se ratolesti rádi zúčastňují.

Naše mateřská školka v Praze Pro Family se vám garantuje za hlídání dětí, avšak soustředěna je i na jiné akce, jako jsou návštěvy divadla, lekce tenisu, výuka angličtiny, plavání, anebo keramika nebo tancování. Děcka navštěvující soukromé školky Praha se stanou soběstačnými, ale ještě můžou rozvinout konkrétní talent.

Pro Family byla zařazena mezi originální soukromé školky Praha. Pro Family se řadí mezi nejlepší soukromé školky Praha a všechny děti se tu cítí báječně. Jako bonus školka v Praze přináší příznivou otevírací dobu – a to od sedmi ráno do sedmi večer.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kdo spolehlivě zajišťuje hodnověrné hlídání dětí? Naše soukromá školka v Praze
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR