Profesionální promovideo, video upoutávky, svatební video – vše v nejvyšší možné kvalitě

V současné době téměř není lepší nosič, který zachytí nezapomenutelný okamžik, popřípadě představí vaše výrobky či celou firmu, než je videozáznam. Movie Factory, specialista na videoprodukce, pracuje s rozsáhlým spektrem výrazových prostředků, v nichž hraje hlavní roli právě videozáznam.

Zachyťte zásadní událost ve vašem životě pomocí videoprodukce

Zaujal vás něčí příběh o lidech, o nichž by se měla dozvědět i veřejnost, anebo je něčí příběh natolik silný, že by se měl zaznamenat? Pak jsme tu pro vás. Náš tým kameramanů vám se svým profesionálním vybavením pomůže s realizací vaší reportáže, dokumentu, záznamu koncertu i jiného vystoupení. Pracujeme pak prakticky s libovolným počtem kamer.

Reklamní spoty jako pčinná forma propagace vaší firmy

Skvělým prostředkem, se kterým vhodně představíte svůj projekt, produkty, anebo třeba firemní záměr, je také video záznam. Náš tým vám může natočit reklamní spoty, na kterých budou jasně viditelné klady vašeho záměru nebo zvýrazněna pozitiva předváděného produktu. Věnujeme se také natáčení instruktážních a propagačních videí pro muzea, či společnosti. V případě že pořádáte kulturní, či společenskou akci, můžete využít možnosti zviditelnění pomocí video upoutávky nebo promovidea.

Natáčíme také kvalitní svatební videa

Svatba je natolik významným životním milníkem, že ji bezesporu stojí za to zaznamenat. Nechte si tak od nás vytvořit osobité svatební video. Když se na něj pak po nějaké době podíváte, rozhodně se nebudete nudit a vždy objevíte nové detaily. Pracujeme s kvalitní technikou a můžeme nabídnout až 4K-UHD rozlišení a vždy stabilní a ostrý záběr.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Profesionální promovideo, video upoutávky, svatební video – vše v nejvyšší možné kvalitě
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR