Soukromá školka Čiperka – Profesionální výchova vašich děti

Soukromá školka Praha Modřany má stále dostatek místa pro nové žáky. Pedagogický, logopedický nebo zdravotnický personál, který zaměstnává Soukromá školka Čiperka, nabízí malým žáčkům velice dobře strávený čas v kolektivu dětí a samozřejmostí jsou tu rovněž zábavné a výukové programy.

Aby se vaše děti nenudily…

Všechny děti, kterým školka Modřany bude skýtat útočiště, si mohou vybrat z mnohých zájmových činností, ať už se jedná o výuku Aj, tenisu, plavání i hry na flétnu. Procvičována je i jemná motorika při kurzech keramiky, na hodinách jógy se naučí správnému dýchání a lepšímu držení těla. Kladný vztah ke zvířatům získávají děti činnostmi, jako jsou hipoterapie či canisterpie, metody ve spolupráci s psy a koňmi.

Soukromá školka Čiperka je ideální volbou pro rodiče a zejména děti

soukromá školka Modřany, ale nemyslí jenom na děti, ale rvoněž na jejich rodiče. Rodiče dětí jsou ve školce pokaždé vítáni. Pokud svým dětem vyberete výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Důležitá kréda zde představuje zejména profesionální spolupráce s pedagogickým sborem a také udržování přátelské atmosféry. Děti budou v průběhu roku navštěvovat různé památky České republiky, uvidí divadelní představení, podívají se do zoo, mohou jet třeba i na hory.

Čiperka není obyčejnou mateřskou školkou

Soukromá školka Modřany pečlivě, a přesto nevšedně připravuje budoucí prvňáky na nástup do skutečné školy. Pro předškoláky je tu přichystán výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, v němž se vyučuje kupříkladu zdravovědě, děti se zde také učí o péči o své zdraví a o vlastnostech těla. Budoucí prvňáčci jsou také každoročně slavnostně šerpováni.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Soukromá školka Čiperka – Profesionální výchova vašich děti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR