Svatební foto je důležitou součástí významného životního kroku

Svatba se počítá mezi podstatné životní kroky. A proto se nezapomíná hlavně na svatební foto, jež bude trvalým připomenutím takového slavnostního dne. Protože je svatební foto připomínkou životního mezníku, jeho kvalita by měla korespondovat s estetikou. Profesionální svatební fotograf Pavel Zahálka odborníkem na slovo vzatým, jelikož se fotografování věnuje již dlouhý čas, jeho kvality jsou prověřeny zkušenostmi i používanými aparáty.

Svatby a další akce fotograf fotí přístrojem Nikon D750 a ve velkém rozlišení, a tak se svatební foto může proměnit třeba v plakát. Ihned po akci jdou fotky v digitální podobě do fotostudia, kde jsou v programu Adobe Photoshop CC náležitě poupraveny. Důležitý je rovněž fakt, že fotograf Zahálka fotografování rozumí, ale i v rychlé dodací lhůtě. Svatebčané zhotovené svatební foto obdrží téměř ihned.

Pavel Zahálka – svatební fotograf – se soustředí na svatby a další životní mezníky, pracuje rovněž s agenturami a profesionály z oboru fotografování, s nimiž se na svatbách setkává. Dovedný fotograf Pavel Zahálka zvládá fotit jak svatební foto, tak i jiné snímky. Fotí svatby po celém území České republiky, návštěvy zapadlých končin ČR jej vyloženě těší. Profesionální fotograf má proto v oblibě města jako je Praha, rovněž i Třebíč, Znojmo, Zlín, Brno, Olomouc, Opava, Ostrava, Jihlava, Vyškov, navštěvuje také Pardubice i Hradec Králové, nezapomíná ani na Plzeň, Svitavy či České Budějovice.

Na stránkách Zahalkafoto.cz fotograf vystavuje své práce, zámecké svatební foto, neobvyklé svatební foto vytvořené na svatbě v lese, ojedinělé svatební foto zhotovené v zahradě na zámku, typické romantické svatební foto, anebo snímky z obřadu na hradě. Kvalita snímků se pozná díky záznamům jak z exteriérů, tak interiérů. Do objednání konkrétní zakázky je zahrnuta také cena, jež se přizpůsobuje přání zákazníka.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Svatební foto je důležitou součástí významného životního kroku
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR