Technický i stavební dozor při rekonstrukci či stavbě

Máte v plánu výstavbu domu či objektu podobného typu? Nebo vás čeká pouze rekonstrukce? Pak vám rozhodně přijde vhod technický dozor či stavební dozor, který zajistí, že všechno proběhne bez jakýchkoli problémů. Technický dozor či právě stavební dozor je navíc v konkrétních případech nezbytností. Z toho důvodu neváhejte a vyberte si takový, který vám zaručí prvotřídní služby.

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem

Potřebujete správného člověka pro technický dozor nebo stavební dozor? Pak se obraťte na stavbyadozory.cz, kde máte k dispozici rozsáhlou nabídku odborných služeb. Tyto služby představuje kromě jiného i stavební nebo technický dozor investora, vyřízení přejímky domu či bytu, zastupování ve všech fázích projektování (už od vytvoření projektové dokumentace až po samotnou kolaudaci stavby), zajištění výkonu funkce koordinátora BOZP nebo třeba poskytnutí odborného poradenství. Nezáleží na tom, jestli máte před sebou malou nebo větší stavbu, dozor a jeho výběr byste nikdy neměli podceňovat.

Technický dozor pro čerpání financí z veřejných rozpočtů

Zákon přesně definuje, v jakých konkrétních případech je dozor bezpodmínečně potřeba. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo realizuje výstavbu svépomocí. Spolu se stavebníkem zodpovídá za dodržování veškerých nezbytných předpisů. Technický dozor je pak nařízen tam, kde je využíváno financí z veřejných rozpočtů. Tak to ukládá stavební zákon. Ve specifických případech toto tedy nelze zanedbat.

Co tedy je technický dozor investora a o co konkrétně se stará? Tento dozor pracuje s investorem a poskytuje mu cenné rady už v projektovací fázi. Dokáže vám tedy i ušetřit peníze. Pak samozřejmě dohlíží na samotný průběh výstavby a upozorňuje na případné komplikace. Na webových stránkách stavbyadozory.cz si lze vyhledat odborný dozor, který si vezme na starost vše podstatné, a tak vám ušetří výdaje i čas.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Technický i stavební dozor při rekonstrukci či stavbě
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR