Uskutečňujeme zemní a výkopové práce Benešov, Praha současně zapůjčujeme stavební stroje

Pro bezpečně vykonané zemní a výkopové práce Benešov, Praha, avšak i na odbahňování rybníků, by se měli zvát zběhlí odborníci s náležitým technickým vybavením. Společnost Libora Pospíšila má centrálu u Benešova a veškeré práce jsou vykonávány především v okolních lokalitách, což není podmínkou. Díky využití vlastní techniky a strojů jsou zemní a výkopové práce prováděny s nízkými náklady. Na internetových stránkách firmy je popsána a vyfotografována používaná technika, jako třeba minibagr, pásový bagr, pásový minibagr nebo také traktorbagr. Vystavené stavební stroje, ale i hutnící techniku, plošiny a potřebné nářadí půjčuje půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha.

Avizované minibagry, bagry, traktorbagry, smykové kolové nakladače, plošina, výkonná pracovní teleskopická plošina (rameno), anebo zametací vůz se zapůjčují za smluvní ceny, souhrnný ceník je k dispozici na firemních webových stránkách. Spolehlivá půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, zapůjčuje stroje v lokalitách okolo Benešova, Prahy a ve Středočeském kraji. Pro potenciální klienty je samozřejmostí odborná a proškolená obsluha. Tato půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je k dispozici soukromým subjektům i pro veškeré firmy.

Avšak také nákladní autodoprava Benešov, Praha může pomoci jednotlivým zájemcům a celým firmám. Na webu jsou vypsány veškeré ceny za půjčení nákladních vozů Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy. Půjčovna Libor Pospíšil pronajímá svoje vozy, a proto jsou veškeré služby a ceny za pronájem hodně příznivé. Vyjma aut Tatra, Renault, Iveco a MAN pronajímáme například Ginaf 380 s hydraulickou rukou nebo podvalník pro přepravu těžkých strojů do 30 tun.

Firma se soustředí i na půjčování hutnící techniky, navíc přistavuje a zapůjčuje kontejnery, zrealizuje veškeré demoliční a bourací činnosti, zvládne rozřezat asfalt nebo beton.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Uskutečňujeme zemní a výkopové práce Benešov, Praha současně zapůjčujeme stavební stroje
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR