Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

Máte v plánu koupi nové podlahy do kuchyně, do obýváku nebo do dětského pokoje? V dnešní době jsou velmi oblíbené právě vinylové plovoucí podlahy. Vynil je totiž univerzální krytina, která se hodí do každé místnosti. Za jeho největší přednosti se považují velká mechanická odolnost, pružnost, příjemný došlap, voděodolnost, jednoduchá údržba a rozumná cena.

Proč koupit vinylovou podlahu?

U vinylových plovoucích podlah se lze setkat i s označením PVC, která ovšem zahrnuje také linolea neboli marmolea. Tato podlaha je dostupná v tlouťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Je možné si zakoupit celou roli, lamely či třeba čtverce, záleží pouze na vaší představě, kterou při nákupu vinylové podlahy máte. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava – krytiny dnes vyberete po celé České republice. Vřele vám však doporučujeme vybrat si podlahu na vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde je k dispozici celá řada provedení.

A co podlahy ze dřeva?

Dřevěné masivní podlahy jsou klasikou, se kterou se setkáme nejen ve starších místostech. Dnes jsou stále oblíbené, a to i přestože jim konkurují PVC podlahové krytiny nebo koberce. Pokládka plovoucích parket pak v žádném případě není tak náročná, jak se třeba může zdát. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu výhod. Vynikají dobrými tepelnými vlastnostmi, disponují velice dlouhou životností a samozřejmou záležitostí je rovněž široký výběr z možných povrchových úprav. Poříďte si tak také vy do svého domu či bytu dřevěnou podlahu. Brno, resp. Tišnov u Brna, je sídlem spol. Podlahy Stylefloor, kde je možné si vše pečlivě prohlédnout.

Zkuste e-shop

Podlahy lze vybírat i z pohodlí domova. Je si tak možné v klidu rozmyslet její typ i barvu. Ať už se rozhodnete využít PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, marmolea i dřeva, rozhodně nešlápnete vedle. V případě podlahových krytin je pak k dostání celá řada moderních provedení.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR