Kyslíkové studio Ostrava

Užívejte kyslíku jak pro zdraví, tak pro mysl

Vdechování čili inhalace kyslíku, odborně nazývána oxygenoterapie je celosvětově velmi známá metoda, jak rychle a efektivně bojovat proti civilizačním nemocem, jako je nesoustředěnost, bolest hlavy, únava, nespavost, deprese nebo migréna a zároveň tak zvyšujete mozkovou činnost a kapacitu mozku, což je vhodné při učení, pracovní náročnosti nebo také při aktivním životním stylu.

Vdechování kyslíku Vám pomůže také se zvýšením imunity organismu, s dušností, při léčbě astmatu, při obnově buněk, při bronchitidě, ischémii a při léčbě či prevencí proti spoustě dalších nemocí.

Oxygenoterapie
Výhody a omezení inhalace kyslíku
Inhalace kyslíku zpomaluje projevy stárnutí, zlepšuje fyzickou a mozkovou aktivitu. Oxygenoterapie prodlužuje a zkvalitňuje život.

Inhalace kyslíku se nedoporučuje při: epilepsii, krátce po transplantaci orgánů, zvýšené činnosti štítné žlázy, pokročilé ateroskleróze, odlupování sítnice, zeleném zákalu, hnisavé sinusitidě, pokročilém vředovém onemocnění žaludku.

Oxygenoterapie pozitivně působí na celý organismus. Nejste-li si touto terapií jistě, můžete se poradit ze svým lékařem, obecně je ale inhalace kyslíku označována za velmi bezpečnou a dosti účinnou terapii.

www.kyslikove-studio.cz

https://www.facebook.com/kyslikovestudio/

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Kyslíkové studio Ostrava
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: Kyslikove studio