Chovatelské stanice nabízejí roztomilá a mladá štěňátka

Rádi byste rozšířili domácnost o zvířecího společníka? Pokud byste chtěli psa s průkazem původu, kterého byste rádi předváděli na výstavách psů, nejvhodnější bude, pokud se porozhlédnete v nějaké z konkrétních chovných stanic. Jen tak budete mít záruku v tom, že pochází z prověřeného rodu. Mnohé chovné stanice velmi často podávají zprávy o chystaných přírůstcích, a tak si zvládnete štěně zavčas vybrat a rezervovat.

Zdá se vám bullmastif, pes buldoček, popřípadě mops?

Která psí plemena u lidí absolutně vedou? Jsme schopni stoprocentně dosvědčit, že to jsou bullmastifové, milá mops štěňata, eventuálně francouzský buldoček štěňata. Plemeno bullmastif bylo původně vyšlechtěno jako hlídací rasa, který potřebuje pevnou ruku. Pokud se mu dostane náležité výchovy, odměnou vám budou jeho perfektní oddanost a absolutní ochranitelský pud. Francouzský buldoček, nebo mops patří mezi rasy malé velikosti, která mají vtipnou, kamarádskou a přítulnou povahu. Přes jejich paličatost je snadno vytrénujete. Nyní už vše závisí jen našem rozhodnutí, zda to vyhraje francouzský buldoček, bullmastif, či mops, štěňata těchto psů jsou prostě rozkošná.

Mad Bull Farm, chovatelská stanice, jež se stará o mops štěňata a francouzský buldoček štěňata

Jestli prahnete po malém štěněti s průkazem původu, vřele vám doporučujeme chovnou stanici Madbull Farm, která vznikla již roku 1992 a její psi si dodnes vozí ocenění z tuzemských i světových výstav. Na výběr v dnešních dnech máme francouzský buldoček štěňata, zdravá a rozpustilá štěňata jsou na světě již několik týdnů. Vyhledejte proto chovatelskou stanici Madbull Farm a domluvte se na pravidlech prodeje a předání štěňátka.

Připravena k odběru jsou také mops štěňata, jež jsou velmi sladká. Zmíněné rasy si snadno zvykají na každou domácnost a její členy, a to i na malé děti. Šampiony plemene mops naleznete i na chovné stanici Madbull Farm.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Chovatelské stanice nabízejí roztomilá a mladá štěňátka
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR