Prožijte s kamarády tandemový seskok padákem

Chcete si užít pořádný adrenalin? Neobávejte se dobrodružného tandemový seskok padákem. Jde o nezapomenutelnou výzvu, ze které se stane celoživotní zážitek. Pokud vás zmíněný tandemový seskok padákem opravdu oslovil, vyberte si mezi ověřenými službami, protože tandemový seskok padákem musejí jistit zkušení profesionálové. Zdraví a život přeci upřednostňujeme před bezhlavými zážitky.

Vyzkoušejte si tandemový seskok padákem a pohled z ptačí perspektivy

Na webových stránkách Tandem2.cz si zájemci můžou zařídit tandemový seskok padákem již za 3100 korun. Objednat si tandemový seskok padákem můžete pro sebe, nebo jej můžete darovat svým známým jako originální dárek. Na internetových stránkách si můžete jednoduše zamluvit odpovídající tandemový seskok padákem. Na nezapomenutelný zážitek budete mít neutuchající vzpomínku také díky videozáznamu a fotografiím. Avšak i vícečetná skupinka si může objednat seskok, na seskoku se tak dá výrazně ušetřit.

Kde se vůbec tandemový seskok padákem pořádá?

Tandemové seskoky se pořádají na vícero místech České republiky, atraktivní lokalita pro tandemový seskok padákem už závisí na vašem výběru. Například Kolín, Most, Kunovice, případně Brno, Příbram, to jsou místa, nad kterými si skáče zrovna teď, konkrétně na letištích uvedených měst. Konkrétní lokace letiště i se souřadnicemi GPS je zmíněna na webových stránkách organizátora. Se svým druhem, s nejlepším kamarádem či někým z rodiny si ozkoušejte tandemový seskok padákem. Město Brno má dokonce k dispozici dvě místa, na kterých je možné organizovat tandemový seskok padákem.

Ovšem můžete absolvovat i kurz volného pádu AFF (Assistant Free Fall), kdy budete pod dozorem dvou instruktorů skákat ze 4000 metrů. Specializovaný letecký lékař vystavuje zdravotní osvědčení pro tyto lekce volného pádu. Kurz volného pádu stojí 36 tisíc.

Jestliže se vám uvedený tandemový seskok padákem opravdu natolik zalíbil, že byste mu ochotně věnovali více volného času, využijte kurzy pro samostatný seskok, IAFF, AFF, či případně satic line.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Prožijte s kamarády tandemový seskok padákem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR