Projekt Moje síla je zaměřen převážně na deprese a krize středního věku u mužů

Úplně nulový zájem o zaměstnání, nepříjemná představa poklesu libida, pocit zmaru, časté deprese, krize středního věku a psychické vypětí. Představy, které sužují leckterého chlapa. Kam se poděl účel lidského bytí? Jakým stylem můžeme zvládat psychické vypětí, záporné postoje, deprese, představy, že jsme na rozcestí a život ztratil smysl? Spirituální projekt Moje síla se soustředí hlavně na ty muže, již se ztratili sami v sobě, neumějí se uplatnit, zaobírají se duchovnem. Projekt byl vytvořen také pro muže, kteří chtějí být v ideální kondici, jasných myšlenkách spojených s prožitkem radosti ze života.

S radostí zapůsobíme i na ty, kdo chtějí vybočit z řady, případně chce jít jinudy, touží po něčem větším, než na co dosud natrefili. Speciální koučing může pomoci také mužům, již řeší krizové situace, ideálně dá radu těm, kdo prahne po novém osobním kurzu. Protože je nám blízké duchovno, a tak koučing programu soustředíme jak na skvělý duševní vývoj, tak rovněž na fyzický růst. Na to se soustředí naše skvělé programy.

Na Sílu Těla a Sílu Mysli jsou zaměřeny přednášky Ročního programu pro vytrvalce. Profesionální koučing plánu Chci změnu je soustředěn hlavně na Sílu Srdce. Zařizujeme pobytové programy za hranicemi České republiky, které jsou orientovány na koučing Cesty poznání a růstu Síly. Adrenalinové aktivity jako thajský box, běhání či free diving jsou doplňovány přednáškami osobního rozvoje, koučing sebepoznání a poznání emocí. Zájemci o Průběžný program se můžou přihlásit během celého roku, Průběžný program probíhá v Praze. Sportování je prokládáno relaxačními a meditačními cvičeními. Součástí programu je trénink mozku, mozek vede Síla Myšlenky. Individuální program je ušit každému podle jeho potřeb tak, aby se skutečně fyzicky vyvíjel, psychicky se uvolnil, popral se s životními nástrahami, přišel na sebepoznání a nalezl hlubokou harmonii.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Projekt Moje síla je zaměřen převážně na deprese a krize středního věku u mužů
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR