Šťastné poznání vlastního já, dlouhodobé deprese a sžíravé krize středního věku může pomoci vyléčit lektorský koučink

Všichni se během života potkáváme s různými strachy. Jsou to strachy o své bližní, spadá sem strach o své zdraví, zkušenost s nemocí, všelijaké deprese, ovšem také vtíravé krize středního věku. Velmi často nepříjemné stavy lidé řeší medikacemi, navštěvují psychology, budují si závislosti, unikají před realitou, převládá v nich vztek, jsou nepříjemní, můžou se sebepoškozovat. Uvedené možnosti málokdy vedou ke šťastnému závěru. Předkládáme jistou možnost, jež je opřeno o pochopení vlastní síly, poznání sebe sama, všech svých schopností, výsledkem je probuzení vlastních schopností.

Jednotlivé programy Moje síla umožňují klientům vytvořit si v sobě ideální předpoklady k vlastnímu rozvoji. Klienti dosáhnou lepší duševní a fyzické kondice, díky níž se stanou imunní vůči různým životním zkouškám, osudovým překážkám, přemůžou strachy, naleznou způsob, jak se vyvarovat přetvářky při vytváření přátelství. Lektorský koučink staví základy k ukázání skutečné osobnosti, jež přijímá i dává, dokáže se poučit z nezdaru, překoná krize středního věku, přemůže deprese, bude vzdorovat závislostem, ale bez ztráty své citlivosti, prožije si vlastní tužby a sny a bude se radovat z každého nového jitra.

Ve zmíněných programech Moje síla si zájemci naleznou koučink podle svých požadavků. Roční programy jsou určeny těm, kteří touží po systematickém rozvoji osobní síly s patrnými posunem v kratším časovém údobí. Naše průběžné programy byly vytvořeny k prvotním ochutnávkám a rozkoukání se. Naopak jednorázové intenzivní lekce jsou k nalezení v našich pobytových programech. V našich individuálních programech je zahrnut koučink Moje síla, jenž sleduje osobnostní rozvoj jednotlivců.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Šťastné poznání vlastního já, dlouhodobé deprese a sžíravé krize středního věku může pomoci vyléčit lektorský koučink
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR