Ověřené a levné karavany mají v DJ AUTO-CAR za přijatelné ceny

Specializovaný karavany bazar DJ AUTO-CAR má levné karavany od zahraničních výrobců. Ověřený karavany bazar se soustředí na levné karavany z Nizozemska a Belgie, zajišťuje jejich dovoz a prodej. Nabízené levné karavany se u DJ AUTO-CAR prodávají od roku 2006, protože levné karavany se u nás čím dál lépe prodávají. Nabídka bazaru zahrnuje desítky obytných přívěsů v různých cenových kategoriích, levné karavany mnoha typů a rozmanitého vybavení. Avizované levné karavany ze států EU za sebou mají přísné přezkoušení a jsou homologovány pro prodej v tuzemsku. Podzimní sortiment přívěsů je nyní obohacen o interesantní posezonní slevy.

Prodávané levné karavany jsou k dispozici v rozmanitých cenových kategoriích, ve spojitosti se stářím a typem karavanu a s výbavou. Dá se pořídit levné karavany do 50 000 korun. K mání jsou také karavany komfortní, jejichž cena je asi sto až sto padesát tisíc korun. Dražší karavany budou vyhovovat i náročnějším zákazníkům, karavany již mají například stabilizátor, digestoř, bojler, klimatizaci, ale i markýzu a pojezd na dálkové ovládání.

Zpravidla mají levné karavany obvyklé vybavení, kam obvykle spadá koupelna, funkční kazetová toaleta, variabilní kuchyňka s nerezovým dřezem na plyn, lednička, nádržka na vodu, nebo i stan. Podle potřeby se levný karavan může dovybavit akumulátorem, sprchou a ohřevem teplé vody. Chladného počasí se nemusí zákazníci bát, protože obytné přívěsy jsou vybaveny dvojitými okenními skly.

DJ AUTO-CAR – karavany bazar – prodává importované levné karavany, které jsou vystaveny na webových stránkách firmy, DJ AUTO-CAR importuje také levné karavany na přání zákazníka. Samozřejmostí jsou také doplňkové služby jako pojištění karavanu, dále převedení obytného karavanu na dopravním inspektorátu, zajištění technické kontroly, odkup přívěsů na protiúčet, případně komisní prodej.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Ověřené a levné karavany mají v DJ AUTO-CAR za přijatelné ceny
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR