Vůbec vám nejde zabrat před spaním, případně se zase včas vzbudíte, neboť slastné usínání maří světlo z ulice a ráno vás budí sluneční paprsky?

Praží vám v létě sluníčko neustále do okenních tabulek? Nebo se chcete skrýt před všetečnou sousedkou? Jako východisko z tohoto problému si klienti vybírají buď stínění vnitřní, případně oblíbené venkovní stínění. Východiskem bývají venkovní žaluzie, rozmanité venkovní rolety, elegantní markýzy a pergoly, ale i svislé fasádní clony, v jiných případech zase pomůžou vnitřní žaluzie, nebo také látkové sítě a efektivní sítě proti hmyzu. Výhodné řešení není nikdy jen jedno.

Výtečnou a užitečnou variantou zastínění objektu jsou populární rolety. Populární venkovní rolety Climax se stanou vaším ochráncem oken před veškerými povětrnostními vlivy, sníží hlučnost z okolí a zvýší bezpečnost vašeho domu. Proto se venkovní rolety Climax často používají jako stoprocentní ochrana před nepříjemným slunečním žárem, ale také jako zábranu před únikem tepla. Pakliže ale sháníte nějakou vkusnou variantu stínění, útulný příbytek vám zkrášlí textilní stínění, kam patří elegantní a efektivní látkové rolety, nebo také příjemné plisé žaluzie, originální japonské posuvné stěny a rozmanité vertikální žaluzie Climax. Nabízíme neotřelé kolekce textilií Climax s poutavými barvami, použité látky jsou velice kvalitní s neotřelým dekorem.

Díky zmíněným kladům se venkovní rolety Climax staly užitečnou okrasou mnoha domů. Různé typologie se od sebe odlišují zpracováním lamel, podle různých variant ovládání a montování – novostavby a rekonstrukce obvykle mívají rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, rolety s přiznaným boxem bychom doporučili použít u dodělaných staveb. Avizované rolety můžete ovládat na dálku, jsou opatřeny motorem.

Efektivní zastínění na balkoně a terase stoprocentně zajistí markýzy od největšího českého producenta Climax, mezi jejichž pozitiva se řadí zejména spolehlivá konstrukce, pevné a odolné textilie rozmanitých barev a dekorů s množstvím doplňků. Též na zmíněné markýzy, stejně jako na veškeré rolety, venkovní rolety a další produkty, necháváme prodlouženou záruční dobu na čtyři roky.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vůbec vám nejde zabrat před spaním, případně se zase včas vzbudíte, neboť slastné usínání maří světlo z ulice a ráno vás budí sluneční  paprsky?
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR